TRENING JAZDY SPORTOWEJ

O SZKOLENIU

Szkolenie wyścigowe to idealna propozycja dla osób, które chcą rozpocząć przygodę z motorsportem lub przyspieszyć swoje osiągnięcia w szybkiej, dynamicznej, sportowej jeździe.

Szkolenie może mieć formę zamkniętego szkolenia dla grupy lub formę zamkniętego eventu.

Pod okiem instruktora sportowej jazdy poznasz techniki jazdy wyścigowej, przećwiczysz je na przygotowanych próbach, a następnie przeanalizujesz i udoskonalisz własny warsztat szybkiej jazdy.

Nasz trener podzieli się z Tobą swoim bogatym torowym doświadczeniem, ucząc jak radzić sobie z wyzwaniami szybkiej, sportowej jazdy. W samochodzie przygotowanym specjalnie do jazdy wyścigowej doświadczysz emocji i poczujesz jak spełniają się Twoje marzenia.

Poćwiczysz swoje umiejętności jazdy wyścigowej, udoskonalisz technikę i przekroczysz kolejne granice. Szkolenie jazdy sportowej to krok do kolejnego etapu, jakim może być udział w rywalizacyjnej imprezie motoryzacyjnej!

Szkolenie obejmuje zajęcia teoretyczne wraz z analizą psychomotoryczną oraz praktyczny trening jazdy sportowej samochodem wyścigowym Renault Clio RS po przygotowanym torze szkoleniowym.

Czas szkolenia – 2h przy grupie 5 uczestników. Scenariusz dla większych grup również możliwy.

Szkolenie jazdy sportowej przyspieszy doskonalenie Twoich umiejętności szybkiej, dynamicznej jazdy.

Szkolenie prowadzone jest na samochodach marki Renault Clio RS przygotowanych do jazdy sportowej.

Renault Clio RS – charakterystyka:

Łatwy w prowadzeniu, przednionapędowy, przygotowany specjalnie na tor wyścigowy samochód, daje mnóstwo frajdy z jazdy wszystkim, niezależnie od posiadanego doświadczenia torowego.

Silnik: 1998 cm3
Moc: 197KM
0-100 km/h: 6,9 sek.
V max: 215 km/h
Max moment obrotowy: 215 Nm przy 5500 obr/min.
Skrzynia biegów: manualna, 6-cio stopniowa