SZKOLENIA

Automaster realizuje szkolenia z doskonalenia techniki jazdy oraz ecodrivingu. Szkolenia motoryzacyjne realizujemy według sprawdzonych scenariuszy. Mamy doświadczenie w realizacji największego w Europie projektu szkoleń z ecodrivingu dla kierowców pojazdów ciężarowych DAF ECODRIVE+ oraz szkoleń z bezpiecznej jazdy dla kierowców pojazdów osobowych i ciężarowych BEZPIECZNA FLOTA PZU. Od 2016 roku realizujemy autorski projekt ODPOWIEDZIALNA FLOTA dla dużych i średnich firm.

W ciągu ostatniego roku przeszkoliliśmy ponad 2000 osób w ramach szkoleń z zakresu bezpiecznej jazdy i ecodrivingu.
Potwierdzeniem najwyższych standardów naszych szkoleń jest członkostwo w Polskiej Izby Firm Szkoleniowych oraz certyfikat Dekra SUS 2.0.

Miejsca realizacji

Szkolenia realizujemy na obiektach w całej Polsce wyposażonych m.in. w tory szkoleniowe, płytę poślizgową oraz łuk lub okrąg poślizgowy. Miejsce realizacji określamy po ustaleniu konkretnego terminu realizacji i preferencji Klienta.

Kadra

Zespół szkoleniowy AUTOMASTER tworzą doświadczeni instruktorzy techniki jazdy wszystkich kategorii, związani również z motorsportem oraz zagadnieniami bezpieczeństwa drogowego oraz egzaminowaniem kierowców w zakresie wszystkich kategorii prawa jazdy. Nasi instruktorzy posiadają co najmniej 4 letnie doświadczenie w prowadzeniu szkoleń z zakresu techniki jazdy, ecodrivingu i jazdy defensywnej jak również certyfikaty ukończenia zagranicznych szkoleń w zakresie ecodrivingu i techniki jazdy (m.in. IRU, Ecoeffect, DAF Trucks).

Flota
Szkolenia realizowane są na pojazdach klienta lub na pojazdach znajdujących się na wyposażeniu obiektów, z którymi pracujemy  (samochody z segmentu B, C, D i Cargo). Wszystkie pojazdy wyposażone są w komputery pokładowe rejestrujące parametry jazdy oraz systemy ABS i ESP.