RADICAL EXPERIENCE

Spełnij marzenie o ekstremalnych przeciążeniach na torze Silesia Ring! Poczuj moc, prędkość wciskającą w fotel, podczas jazdy nieporównywalnej do niczego, co do tej pory przeżyłeś!

Radical Experience to prawdopodobnie najbardziej radykalne doświadczenie dla osób kochających szybką jazdę, klimat wyścigów Formuły 1 i profesjonalnego motorsportu.

Ze względu na niesamowitą aerodynamikę jazda bolidem dostarcza przeżyć jakie nie są osiągalne podczas jazdy nawet najszybszymi sportowymi samochodami cywilnymi. Doznań z jazdy dostarcza tu nie prędkość na prostej, a niewiarygodne tempo pokonywania zakrętów, które w Radicalu jest zbliżone do Formuły.

DLA KOGO JAZDA RADICAL?

Jeśli lubisz przekraczać swoje granice i doświadczać niemożliwego, kręcą Cię przeżycia w stylu skok na bungee, lot szybowce, skok ze spadochronem, ekstremalne kolejki górskie – jazda Radical jest dla Ciebie!

Jeśli dodatkowo kochasz motoryzację, oglądasz relacje z wyścigów Formuły1, pociąga Cię prędkość i przeciążenia oraz łamanie praw fizyki – musisz spróbować co oznaczaja jazda Radical na torze!

Jeśli szukasz prezentu dla osoby, która „wszystko już ma”, wiele doświadczyła, a Ty chcesz podarować coś oryginalnego i nietuzinkowego – postaw na jazdę Radical! Z pewnością podarujesz emocje, które zostaną w pamięci do końca życia!

 


Spełnij marzenia o ekstremalnej jeździe!

Zarezerwuj jazdę Radical SR3 w specjalnej cenie! Ilość jazd w promocyjnej cenie ograniczona!

PRZECIĄŻENIA ZBLIŻONE DO BOLIDÓW F1.

Oficjalne hasło marki Radical brzmi: Radical – Nothing Compares. Już teraz możesz się przekonać, że żaden z pojazdów dostępnych do jazdy po torze w Polsce nie może się równać Radicalem.

Podczas jazdy Radicalem poczujesz, że do tej pory nie miałeś okazji doświadczyć czegoś podobnego w żadnym samochodzie! Zastrzyk adrenaliny towarzyszący jeździe z kierowcą wyścigowym można porównać z ekstremalnymi przeżyciami takimi jak skok na bungee, jazda ekstremalną kolejką górską, lot w tunelu aerodynamicznym.

JAZDA Z PROFESJONALNYM KIEROWCĄ WYŚCIGOWYM

Pamiętaj, że przeciążeń tych doświadczysz jedynie podczas jazdy z profesjonalnym kierowcą wyścigowym, który potrafi w pełni wykorzystać aerodynamikę i właściwości pojazdu oraz perfekcyjnie dopasować je do nitki i warunków toru.

Zdefiniujemy na nowo pojęcie szybkiej jazdy, praw fizyki, możliwości trakcyjnych pojazdu. I zagwarantujemy, że nigdy jeszcze nie doświadczyłeś czegoś podobnego!

TWÓJ PULS PRZYSPIESZY JUŻ PRZY ZAPINANIU PASÓW!

Uczestnicy jazd mówią nam, że już podczas wsiadania do bolidu, zapinania pasów i odprawy czują się jak podczas przygotowań do lotu kosmicznego!

Podczas jazdy doświadczysz granicy przyczepności, poczujesz czym jest łamanie praw fizyki i jazda na granicy możliwości. Na zakrętach nie będziesz w stanie oderwać kasku od bocznej konstrukcji i niewykluczone, że następnego dnia poczujesz zakwasy na całym ciele! Po przejażdżce będziesz wiedział co oznaczają przeciążenia dochodzące do 2,3 G!

Docenisz również, że nazwa pojazdu nie jest przypadkowa – Radical rzeczywiście doświadcza radykalnych przeżyć! Warunkiem jest oczywiście jazda z kierowcą posiadającym umiejętności specyficznej i zasadniczo innej jazdy z zastosowaniem zasad aerodynamiki.

Musisz także wiedzieć, że jazda takim bolidem jest zasadniczo inna od jazdy pojazdami dopuszczonymi do jazdy po drogach. Docisk osiągany jest wraz z prędkością – tu działa aerodynamika. Dopiero po przekroczeniu granicy odpowiedniej prędkości, pod wpływem pędu, samochód jest dociskany do ziemi. Brzmi jak lekcja fizyki? Poczuj to na własnej skórze i złam prawa fizyki w Radical Taxi!

ZAPROŚ KLIENTÓW LUB PRACOWNIKÓW NA RADICAL EXPERIENCE!

Jazdy Radical na torze wyścigowym to świetna opcja na uświetnienie firmowego wyjazdu lub docenienia Partnerów w biznesie! Możesz zarówno wykupić pojedyncze vouchery, jak i zamówić event dla zorganizowanej grupy.


BEZPIECZEŃSTWO

Podczas jazd zapewniamy maksymalnie możliwy poziom bezpieczeństwa, dzięki następującym elementom:

  • jazda po profesjonalnym obiekcie spełniającym standardy FIA, wyposażonym m.in. pułapki żwirowe, bariery ochronne, itp.
  • jazda z profesjonalnym kierowcą wyścigowym licencjonowanym i szkolonym przez firmę Radical, perfekcyjnie znającym obiekt i pojazd
  • zabezpieczenie w pojeździe: pięciopunktowe pasy bezpieczeństwa, kask ochronny, konstrukcja – klatka bezpieczeństwa
  • odprawa uczestników z omówieniem zasad bezpieczeństwa

ABY SKORZYSTAĆ Z JAZDY KONIECZNA JEST:

  • podstawowa sprawność fizyczna (potrzebna m.in. do tego by wsiąść do pojazdu)
  • waga uczestnika nie przekraczająca 120 kg
  • wzrost nie przekraczający 190 cm
  • przeciwskazaniem do jazdy są m.in. choroby sercowo-naczyniowe, posiadanie rozrusznika serca, wady serca, choroby błędnika, choroby kręgosłupa