O NAS

W naszych żyłach płynie wysokooktanowe paliwo, które napędza nas do rozwoju i działań na najwyższych obrotach.

Auto Master od ponad 5 lat realizuje motoryzacyjne pasje poprzez organizację przedsięwzięć związanych z tą branżą. Jesteśmy oficjalnym operatorem eventowym na torze wyścigowym Silesia Ring.

Od 2013 roku działamy jako ośrodek doskonalenia techniki jazdy i agencja eventowa w Kamieniu Śląskim organizując imprezy samochodowe i szkolenia, wcześniej na terenie własnego Motoparku, aktualnie przy wykorzystaniu infrastruktury toru Silesia Ring.

Uczestniczyliśmy w procesie powstawania koncepcji toru wyścigowego, jak również pełniliśmy kluczową rolę w etapie jego budowy i uruchomienia obiektu. To sprawia, że tor znamy jak własną kieszeń – zarówno od strony potencjału i możliwości, ajkie daje dla realizacji wszelkich przedsięwzięć, jak i od strony zagrożeń realizacji.

Od 2016 roku działamy jako oficjalny operator eventowy na torze Silesia Ring. Zrealizowaliśmy na tym obiekcie dziesiątki eventów, przeszkoliliśmy setki uczestników w ramach szkoleń z bezpiecznej jazdy.

Pociągają nas ambitne projekty i wyzwania, co przekłada się bezpośrednio na nasze realizacje i pionierskie projekty, które wdrażamy w życie, wśród nich m.in:

  • 3 edycje masowej imprezy Automaster Show
  • wdrożenie i prowadzenie pionierskiego ogólnopolskiego programu dla kierowców ciężarówek DAF Ecodrive+
  • realizacja hybrydowego ogólnopolskiego projektu “Ecodriving sposób na jazdę EKO-i-LOGICZĄ”
  • budowa strategii i koncepcji toru wyścigowego Silesia Ring