SZKOLENIA

Automaster jest realizuje szkolenia z doskonalenia techniki jazdy oraz ecodrivingu. Szkolenia motoryzacyjne realizujemy według sprawdzonych scenariuszy oraz zgodnie z ustawą o kierujących pojazdami. Mamy doświadczenie w realizacji największego w Europie projektu szkoleń z ecodrivingu dla kierowców pojazdów ciężarowych DAF ECODRIVE+ oraz szkoleń z bezpiecznej jazdy dla kierowców pojazdów osobowych i ciężarowych BEZPIECZNA FLOTA PZU. Od 2016 roku realizujemy autorski projekt ODPOWIEDZIALNA FLOTA dla dużych i średnich firm.

W ciągu ostatniego roku przeszkoliliśmy ponad 1700 osób w ramach szkoleń z zakresu bezpiecznej jazdy i ecodrivingu.

ODTJ Automaster

Szkolenia realizowane są na terenie Ośrodka Doskonalenia Techniki Jazdy Stopnia Wyższego Automaster, który zarejestrowany jest w Kamieniu Śląskim (woj. opolskie). Ośrodek spełnia wszystkie wymagania niezbędne do realizowania szkoleń kierowanych do osób posiadających uprawnienia do kierowania pojazdami. Obiekt wyposażony jest m.in. w tory szkoleniowe, płytę poślizgową prostokątną o wymiarach 20m x 100m oraz krąg poślizgowy. 

ODTJ Automaster jest zrzeszony w Polskim Stowarzyszeniu Motorowym Ośrodków Doskonalenia Techniki Jazdy (PSM) skupiającym najlepsze ośrodki w Polsce.

Potwierdzeniem najwyższych standardów naszych szkoleń jest członkostwo w Polskiej Izby Firm Szkoleniowych oraz certyfikat Dekra SUS 2.0.

Kadra

Szkolenia obsługiwane są przez wykwalifikowaną kadrę Instruktorów Techniki Jazdy wszystkich kategorii. Nasi instruktorzy posiadają co najmniej 4 letnie doświadczenie w prowadzeniu szkoleń z zakresu techniki jazdy, ecodrivingu i jazdy defensywnej jak również certyfikaty ukończenia zagranicznych szkoleń w zakresie ecodrivingu i techniki jazdy (m.in. IRU, Ecoeffect, DAF Trucks).