DOŚWIADCZENIE RATUJĄCE ŻYCIE

Doświadczenie dachowania i zderzenia pozostają w pamięci na długo. Nie ma bardziej dobitnego sposobu na zachęcenie do zapinania pasów niż zademonstrowanie sposobu w jaki działają. Wisząc do góry nogami lub „uderzając” w stałą przeszkodę. Twoi Goście nie zapomną tego doświadczenia.

 

30 km/h?

Symulator zderzeń to  urządzenie mające uzmysłowić uczestnikom wydarzeń, co dzieje się z pasażerem w trakcie wypadku. Uczestnicy symulacji szacują średnią prędkość na symulatorze na ok. 30 km/h czyli o 6 razy większą niż  w  rzeczywistości. Takie doświadczenie przemawia do  wyobraźni po  stokroć  bardziej niż jakakolwiek prelekcja.  Zobacz jak z użyciem m.in. symulatora zderzeń bawili się uczestnicy dnia bezpieczeństwa w jednej z firm podczas realizowanego przez nas eventu.

Zobacz jak działa symulator zderzenia:

 

W DOWOLNYM MIEJSCU

Symulator zderzenia, dachowania i poduszki powietrznej to urządzenia w pełni mobilne, które możemy dostarczyć w niemal każde miejsce w Polsce. Niewielkie wymiary powodują, że nawet symulator dachowania możemy umieścić niemal w każdej galerii handlowej czy pasażu.

 

OFERTA PODSTAWOWA

Oferta obejmuje wynajem i dostarczenie symulatora zderzenia oraz obsługę Instruktora Techniki Jazdy, który opowie o aspektach związanych z zapinaniem pasów bezpieczeństwa i odpowie na każde pytanie Twoich Gości dotyczące kwestii bezpiecznej jazdy.

UZUPEŁNIJ STREFĘ BEZPIECZNEGO KIEROWCY O:
– symulator dachowania
– symulator zderzenia
– alkogogle
– troleje
– test stewarta
– inne atrakcje

 

SZCZEGÓŁOWE INFORMACJE I WYCENA EVENTU

Przepustowość: 40 osób/h
Wymiary D/S/W – 3,5/1,5/2 m
Wymagania: utwardzona, równa nawierzchnia

Aneta Kolasińska – Demidowicz
t: +48 601 939 834
e: aneta.kolasinska@grupaautomaster.pl