320 KM/H

Z taką prędkością wystrzeliwuje poduszka powietrzna, znajdująca się w niemal każdym, poruszającym się na naszych drogach samochodzie. Dzięki symulatorowi wybuchu poduszki powietrznej uczestnicy pokazu doświadczą z jaką siłą i prędkością następuje wybuch poduszki, co uświadomi ich jak niebezpieczne jest nieprawidłowe trzymanie rąk na kierownicy czy nóg na desce rozdzielczej. Twoi Goście nie zapomną tego doświadczenia.

 

ZŁE NAWYKI

Przed wystrzałem, uczestnicy pokazu, wysłuchają prelekcji na temat działania poduszki powietrznej, aspektów technicznych oraz niebezpieczeństw jakie może nieść za sobą nieprawidłowe zachowanie kierowcy i pasażerów samochodu. Prelekcję poprowadzi doświadczony Instruktor Techniki Jazdy zajmujący się na co dzień realizacją szkoleń z zakresu Bezpiecznej jazdy.

 

ZDERZENIE

Proponujemy połączenie pokazu wybuchu poduszki powietrznej z symulatorem zderzenia. Pokaz z manekinem dobitnie ukazuje przebieg zderzenia podczas którego dochodzi do wybuchu poduszki i przemieszczenia się kierowcy, który nie zapiął pasów bezpieczeństwa.

Pokaz skutecznie zachęca do zapinania pasów bezpieczeństwa.

Adam Kornacki o symulatorach:

OFERTA PODSTAWOWA

Oferta obejmuje udostępnienie symulatora poduszki powietrznej oraz trzy wystrzały poduszki poprzedzone prelekcją Instruktora Techniki Jazdy.

PROPONUJEMY UZUPEŁNIENIE OFERTY O:
– symulator dachowania
– symulator zderzenia
– alkogogle
– troleje
– test stewarta
– inne atrakcje

 

SZCZEGÓŁOWE INFORMACJE I WYCENA WYNAJMU

Aneta Kolasińska – Demidowicz
t: +48 601 939 834
e: aneta.kolasinska@grupaautomater.pl