Wynajem symulatora dachowania w całej Polsce. Z symulatorem dachowania odwiedziliśmy już województwa opolskie, śląskie, dolnośląskie, wielkopolskie, małopolskie i inne zakątki Polski.  

Symulator

Doświadczenie dachowania i zderzenia pozostaje w pamięci na długo. Nie ma bardziej dobitnego sposobu na zachęcenie do zapinania pasów niż zademonstrowanie sposobu w jaki działają. Wisząc do góry nogami.

Wybuch poduszki powietrznej, zderzenie i dachowanie dostarczą każdemu dużej dawki i emocji i pozwolą na nowo spojrzeć na kwestie bezpieczeństwa w samochodzie.

SYMULATOR DACHOWANIA – atrakcja na event, targi, festyn, piknik, imprezę, szkolenie

Uczestnictwo w  symulacji dachowania ma  na  celu  uświadomienie kierowcom  jak  ważną rolę odgrywają zapięte pasy bezpieczeństwa. Uczestnicy mają okazję przekonać się na własnej skórze jak działają pasy podczas wypadku. Takiego doświadczenia nie zastąpią żadne prelekcje na temat bezpieczeństwa!  Uczestnicy symulacji/pokazu mogą  również przekonać się,  jakie zagrożenie podczas jazdy i  ewentualnego wypadku stwarzają niezabezpieczony  bagaż i  drobne przedmioty pozostawione w samochodzie.Symulator2

Symulator dachowania jest to urządzenie pozwalające doświadczyć osobiście jak wygląda dachowanie samochodu z zachowaniem standardów bezpieczeństwa. Nasz symulator bazuje na nadwoziu marki SMART. Symulator dachowania to urządzenie, które umożliwia użytkownikom pojazdów samochodowych doświadczenia sytuacji wypadku z dachowaniem. Podstawowym celem jest uzmysłowienie kierowcom oraz przyszłym użytkownikom dróg jak istotne jest zachowanie wszelkich zasad bezpieczeństwa na drogach, aby uniknąć skutków powypadkowych. Nasz manekin Stefan który siedzi w symulatorze dachowanie pokazuje, jak zachowuje się pasażer bez zapiętych pasów.

Wynajem symulatora dachowania to nie tylko zabawa, ale przede wszystkim nauka. Jesteśmy otwarci na pokaz dachowania, wynajem symulatora dachowania, celem zademonstrowania i umożliwienia chętnym skorzystania z urządzenia, przy nadzorze naszych instruktorów techniki jazdy, na zasadach komercyjnych. Zapraszamy firmy, instytucje, a także osoby prywatne do skorzystania z naszej oferty wynajmu symulatora dachowania. Zobacz jak z użyciem m.in. symulatora dachowania bawili się uczestnicy dnia bezpieczeństwa w jednej z firm podczas realizowanego przez nas eventu. ZOBACZ FILM (kliknij w link)symulator dachowania ODTJ Automaster Kamień Śląski

 

Przepustowość: 30 osób/h
Wymiary D/S/W – 3,5/2,5/2,5 m
Wymagania: podłączenie do prądu 220V, utwardzona, równa nawierzchnia

 

 

Informacje dodatkowe na temat wynajmu:

Kazimierz Suszniak

tel. 883 504 508

kazik.suszniak@grupaautomaster.pl