NIEZWYKŁE OSIĄGI I RZADKI WIDOK NA DROGACH

Te auta robię wrażenie! O jeździe Lamborghini czy Ferrari marzy każdy. Auta, które trudno ujrzeć na naszych drogach są nieodzownym elementem każdej imprezy motoryzacyjnej. Przyspieszenie wciskające w fotel, potężne silniki i tysiące koni mechanicznych wyrywających się aby osiągnąć zawrotne prędkości w kilka sekund.

 

TWOI GOŚCIE BĘDĄ ZACHWYCENI

Widok tak rzadkich, drogich i szybkich samochodów na imprezie wzbudzi ogromne emocje w każdej, nawet niezainteresowanej motoryzacją osobie. Samochody widywane tylko w programach telewizyjnych, gazetach motoryzacyjnych i filmach są w końcu w zasięgu ręki! 

 

ZA KIEROWNICĄ CZY W FOTELU PASAŻERA?

Zdecyduj czy chcesz aby Twoi goście zostali przewiezieni przez doświadczonego kierowcę wyścigowego czy sami poprowadzili któryś z supersamochodów. Imprezy na których obecne są superauta realizowane są z uwzględnieniem wszelkich wymogów bezpieczeństwa. W aucie zawsze obecny jest instruktor czuwający nad prawidłowym przebiegiem przejażdżki a na torze czuwa zabezpieczenie medyczne i przeciwpożarowe.

Wybierz spośród wielu oferowanych przez nas samochodów: Ferrari F430, Lamborghini Gallardo, Aston Martin DB9, Slingshot czy Nissan GT-R. Wszystkie mają po kilkaset koni mechanicznych i przyspieszają do „setki’ w około 4 sekundy.

 

SPRAWDŹ PEŁNĄ OFERTĘ DOSTĘPNYCH SAMOCHODÓW NA WWW.TURBOPREZENT.PL

 

event lamborghini

LOKALIZACJE

Realizujemy eventy w całej Polsce, na obiektach, których warunki techniczne i infrastruktura gwarantują bezpieczną realizację planowanego przedsięwzięcia. Skontaktuj się z nami, żeby dowiedzieć się jaki obiekt znajdujący się w Twojej okolicy spełnia wymogi realizacji wybranej imprezy.

 

ZAKRES PODSTAWOWEJ OFERTY

– wynajem toru, obiektu, mebli eventowych oraz przygotowanie i zabezpieczenie trasy
– wynajem samochodów z instruktorami
– zabezpieczenie medyczne i przeciwpożarowe rajdu
– koordynacja i obsługę imprezy
– identyfikatory, obsługa Gości imprezy, hostessy

 

PROPONUJEMY UZUPEŁNIENIE OFERTY O:
– catering
– DJa
– oprawę wizualną (branding miejsca)
– nagrody i dyplomy dla wszystkich uczestników eventu

 

ORAZ DODATKOWE ATRAKCJE
– drift
– jazdę najmocniejszymi na rynku quadami marki Polaris
– jazdę rajdowym Mitsubishi Lancer Evo
– jazdę samochodami terenowymi
– strefę bezpieczeństwa z symulatorami: zderzeń, dachowania, poduszki powietrznej, alkogolami
– symulator rajdowy
– konkurencje sprawnościowe

Zobacz przykład eventu rajdowego zrealizowanego dla klientów banku ING, którego uzupełnieniem była jazda Lamborghini Gallardo:
impreza firmowa

 

WYNAJEM SAMOCHODÓW

Istnieje możliwość wynajęcia każdego z dostępnych na stronie www.turboprezent.pl samochodów na każdy rodzaj eventu. Skontaktuj się z nami w celu poznania szczegółów wynajmu.

 

SZCZEGÓŁOWE INFORMACJE I WYCENA EVENTU

Aneta Kolasińska – Demidowicz
t: +48 601 939 834
e: aneta.kolasinska@grupaautomaster.pl

 

tagi:

event motoryzacyjny, impreza firmowa, kluczowy klient, impreza motoryzacyjna, impreza integracyjna, rajd integracyjny, impreza w centrum handlowym.