Super OS podczas Moto Night Sale CWK Opole 24.01.2015


Wszystkich amatorów bezpiecznych wyścigów zapraszamy 24 stycznia do Centrum Wystawienniczo – Kongresowego przy ulicy Wrocławskiej 158 w Opolu na Automaster Super OS. Tym razem na nieco innych zasadach niż w Motoparku.

Jeździmy od 16:00 do 20:30
Trasa: ok 1 km
Dowolna ilość przejazdów
Pakiet dwóch przejazdów – 20 zł (możecie wykupić dowolną ilość)
Klasyfikacja bez zmian: 5 klas + klasyfikacja generalna
Zwyciężają najlepsze czasy – nie sumujemy czasów przejazdów – najlepszy jest brany do rankingu
Biuro OeSu: budynek CWK, przy wejściu
Nagrody: bezpłatny udział w Walentynkowym Super Oesie (15.02.2015), bezpłatny udział w treningach, gadżety Automaster i uścisk dłoni Prezesa 😉

Zgłoszenia: zawody@grupaautomaster.pl, tel.: 883 504 508, lub na miejscu

Moto Night Sale

OS towarzyszy dwudniowej imprezie Moto Night Sale na której będzie czekało na Was wiele motoryzacyjnych atrakcji: salon samochodowy czyli dziesiątki modeli różnych marek pod jednym dachem, możliwość bezpiecznego wydachowania i przeżycia czołowego zderzenia na naszych symulatorach, możliwość skorzystania z pełnej adrenaliny driftującej taksówki czy przejażdżki z zawodnikiem Rajdu Dakar – Józefem Cabałą w jego terenowej ciężarówce. Będziecie mogli także odwiedzić stoisko turboprezent.pl i na miejscu zakupić przejażdżkę Lambo, Drift czy szkolenie.

Niedzielną część imprezy poprowadzi Adam Kornacki znany Wam głównie z prowadzenia Automaster Show 😉 w duecie z Magdaleną Szybińską, którą także możecie kojarzyć z AMS 2014.

http://motonightsale2015.cwkopole.pl/


Pozostaw odpowiedź