SPOTKANIA BIZNESOWE / EVENTY FIRMOWE

Buduj relacje z klientami w emocjonującej atmosferze świata motorsportu.

Dostarczamy partnerom kompleksowych usług związanych z organizacją wyjątkowych spotkań w jedynym takim miejscu w Polsce. Specjalizujemy się w realizacji wszelkich przedsięwzięć związanych z MOTORYZACJĄ.

Stworzyliśmy niepowtarzalne miejsce, z nowoczesną infrastrukturą i klasą na miarę potrzeb klienta biznesowego. Relacje z partnerami biznesowymi umacniacie korzystając z specjalnie stworzonej oferty jazd na torze Sielsia Ring proponowanymi samochodami z torowej floty korzystając z infrastruktury budynku eventowego.

W naszej ofercie znalazły się:

Jazdy bolidem wyścigowym RADICAL SR3

Jazdy legendarnym samochodem sportowym marki LOTUS – szczególnie polecana w formie certyfikowanej LOTUS ACADEMY

Jazdy samochodem BMW M2 ze specyfikacją sportową 

Jazdy samochodami RENAULT Clio RS –  szczególnie polecane dla amatorów chcących wejść w świat motorsportu

Jazdy ciągnikiem siodłowym DAF XFszczególnie polecane dla ciekawych i szukających odmiany

Jazdy wysokiej klasy quadami POLARIS po torze offroadowym

Eventy motoryzacyjne realizujemy według autorskich, sprawdzonych scenariuszy na torze wyścigowym Silesia Ring w Kamieniu Śląskim z najwyższej klasy instruktorami jazdy sportowej – wyścigowej i rajdowej. Posiadamy Ośrodek Doskonalenia Techniki Jazdy stopnia wyższego z profesjonalną kadrą trenerów, instruktorów techniki jazdy.

Podstawą sukcesu wszystkich realizowanych przez nas przedsięwzięć jest przede wszystkim doświadczenie, które zdobywaliśmy na przestrzeni lat, organizując zarówno kameralne spotkania biznesowe jak i masowe eventy, w których uczestniczyło od kilku do  kilkudziesięciu tysięcy osób oraz znajomość infrastruktury Silesia Ring, której jesteśmy współtwórcami.

Co zyskasz?

Wyjątkowość – Każde spotkanie pozostawia po sobie niezapomniane emocje, wrażenia długo pozostające w pamięci twoich klientów, co potwierdzają wszystkie dotychczasowe realizacje.

Pieniądze – Do rozwoju biznesu i wzmocnienia marki, niezbędne są kontakty i relacje. Kompleks Silesia Ring to wyjątkowa platforma budowania trwałych, silnych relacji z klientem.

Czas – Proponowana forma biznesowych spotkań na torze Silesia Ring to połączenie biznesu, wyjątkowych motoryzacyjnych emocji i relaksu w jednym.

 

Dodatkowe możliwości

Specjalnie brandowana strefa dla twoich gości. Możliwości indywidualnie ustalane i wyceniane.

Przy dużych zamówieniach – dodatkowe bonusy!

Jazdy odbywają się popołudniami do zmierzchu (godziny zależne od wybranych terminów).

Każdą opcję eventową można rozwijać o dodatkowe elementy np. szkołę bezpiecznej jazdy, wynajęcie sesji na torze na wyłączność, wynajęcie pomieszczenia na wyłączność, indywidualny briefing z instruktorem na wyłączność, catering, serwis kawowy.

Jesteśmy do twojej dyspozycji

eventy@silesiaring.pl