Samochodem do bramki, czyli wyższa szkoła jazdy na Automaster Show 2015!

opisrealizacji


Piłka była ogromna, bramki oczywiście dwie, a na boisku zawodnicy za kierownicami kolorowych samochodów. W sobotę 27 czerwca w Kamieniu Śląskim podczas Automaster Show 2015 zobaczyliśmy pełne emocji widowisko piłki samochodowej w wykonaniu gwiazd sportu i motoryzacji.
W specjalnie przygotowanych na ten cel przez artystów graffiti volkswagenach zasiedli znani i lubiani sportowcy, rajdowcy i prezenterzy telewizyjni. Na gigantycznym boisku zagrali m.in. Kuba Błaszczykowski, olimpijczyk Bartłomiej Bonk, Adam Kornacki i wicemistrz Rally America Andi Mancin. Niezwykłą skutecznością wykazał się ciężarowiec Bartłomiej Bonk, który piłkę o rozmiarach człowieka pchnął do bramki aż dwa razy! Jakubowi Błaszczykowskiemu gola strzeliła jedyna kobieta na boisku drifterka Ola z S13 User drift team. Sportowcy, rajdowcy i prezenterzy zagrali dla trójki chorych dzieci Zuzi, Maćka i Szymona, na leczenie których zostaną przekazane pieniądze z przeprowadzonej zbiórki i licytacji wielkiej piłki z autografami gwiazd.
Automaster Show gromadzi co roku tłumy fanów motoryzacji. W tym roku mogli podziwiać również piękne i szybkie pojazdy, o których opowiadał Adam Kornacki z TVN Turbo i Maciej Wisławski – legendarny pilot rajdowy. Było wycie silników i iskry na asfalcie podczas pokazów driftu, czyli jazdy w kontrolowanym poślizgu. Wiele emocji wzbudziły wyścigi wraków oraz przejażdżki ciężkim sprzętem wojskowym w strefie pojazdów militarnych. Uczestnicy rajdu Dakar Józef Cabała i Łukasz „Łoker” Łaskawiec prezentowali umiejętności swoje i swoich pojazdów na torze off-road, a najbardziej żądni adrenaliny mogli zasiąść w ich pojazdach. Na arenie nieprawdopodobną formą i akrobacjami zachwycał wielokrotny mistrz świata Rafał Pasierbek, znany jako Stunter13. Wiele emocji wzbudziły również ewolucje na quadzie w wykonaniu Leo Stunt. Organizatorzy nie zapomnieli o najmłodszych, które pod okiem artystów nieco sfatygowane już pojazdy zamieniały w prawdziwe dzieła sztuki. Najdroższe, najpiękniejsze, najdziwniejsze pojazdy prezentowane były w ruchu na specjalnej arenie  i odcinku specjalnym Automaster Moving Show. Goście mogli usłyszeć ryk silników i ciekawe historie tych wyjątkowych samochodów, a te urzekające opowieści wprost od prawdziwych pasjonatów motoryzacji, z którymi rozmowy przeprowadziły tegoroczne gwiazdy imprezy. Dodatkowa gratką dla uczestników imprezy były przejażdżki ma fotelu pasażera lub za kierownicą niektórych samochodów prezentowanych podczas tego największego na południu Polski show motoryzacyjnego. Tegoroczne święto motoryzacji trwało dwa dni i poprzedziła je impreza towarzysząca z udziałem marki VW – Próba Bicia Rekordu Guinnessa w największej paradzie VW.

Impreza odbywa się dzięki zaangażowaniu środowiska motoryzacyjnego i pasjonatów motoryzacji przy wsparciu partnerów wydarzenia.

Za koncepcję i organizacje imprezy odpowiada firma Auto Master i Stowarzyszenie Automaster Klub.


szczegółyrealizacji

  • Projekt Automaster Show 2015
  • Lokalizacja Kamień Śląski
  • Data 2015-06
  • Link automastershow.pl/