Próba Bicia Rekordu Guinnessa w największej paradzie VW

opisrealizacji


26 czerwca w Kamieniu Śląskim k. Opola odbyła się próba bicia światowego rekordu Guinnessa w największej paradzie samochodów jednej marki, niezwykle popularnej szczególnie w tej części Polski – marki Volkswagen!
Miłośnicy VW gromadzili się na lotnisku już od godziny 12.00, a organizator wraz z partnerami czyli marką VW i największym dealerem marki Lellek Group, zadbali o szereg atrakcji dla fanów marki. W trakcie tego zlotu na widzów i fanów marki czekała specjalna strefa Volkswagena i Food Trucki z pysznym jedzeniem na kółkach. Artyści podczas Graffiti Jam przygotowywali wyselekcjonowane VW do specjalnego meczu piłki samochodowej w wykonaniu gwiazd sportu i motoryzacji, który odbywał się w sobotę podczas Automaster Show 2015.

Parada samochodów marki VW rozpoczęła się o 19.00 i zgromadziła około 600 pojazdów, które pokonały specjalnie przygotowany zgodnie z wytycznymi Guinnessa odcinek 3,5 km trasy. Wszystko odbywało się zgodnie z zasadami określonymi przez komisje rekordów Guinnessa. Choć nie udało się pobić rekordu to sama próba zakończyła się sukcesem i wszelkie elementy, na jakie zwraca uwagę komisja Guinnessa zostały pomyślnie zrealizowane. Wierzymy, że w kolejnym roku uda sie w Kamieniu Śląskim pobić rekord Guinnessa w największej paradzie samochodów marki Volkswagen.


szczegółyrealizacji

  • Projekt Próba Bicia Rekordu Guinnessa w największej paradzie VW
  • Lokalizacja Kamień Śląski
  • Data 2015-06-26