Impreza firmowa RUST Racing Drivers

opisrealizacji


Tor w Kamieniu Śląskim, ludzie, atmosfera – wszystko to sprawia, że wracamy tu kolejny i nie ostatni raz! Dziękujemy za emocje, atrakcje i niezawodną organizację” – takimi słowami podsumowali kolejną edycję RUST Racing Drivers uczestnicy, którzy w połowie września zjawili się na eventcie motoryzacyjnym w Kamieniu Śląskim.

Pracownicy firmy Meble Rust, jak również zaproszeni goście, jako pierwsza grupa mieli okazję poczuć rajdową adrenalinę na nowym torze Silesia Ring, o długości 3,6 km.

Nie tylko świeżość nawierzchni i wspaniała pogoda sprzyjały całodziennej rywalizacji. Gościem specjalnym, który swoją obecnością uświetnił wydarzenie, był Mistrz WRC– Michał Kościuszko.

Impreza firmowa rozpoczęła się uroczystym wybuchem poduszki powietrznej i krótka prelekcja dotycząca bezpiecznej jazdy, którą przeprowadził Michał Kościuszko w towarzystwie Instruktora Ośrodka Doskonalenia Techniki Jazdy Automaster.

Plan dnia obfitował w zadania wymagające sprytu, umiejętności przewidywania i szybkiego działania. Tor przeszkód realizowany quadami marki Polaris, jazda gokartami, Pit – stop, czyli wymiana koła w quadzie, zabawa alkogoglami, symulator dachowania i zderzenia, czy TEST STEWARTA to punktowane konkurencje, dzięki którym wyłoniono zwycięzców z najniższym, łącznym czasem ich realizacji. Podium należało do mężczyzn, z których najlepszym okazał się Pan Zbigniew Tymicki z BSH Bosch Siemens Hausgeraete
z czasem 4 min 25s.

Główną atrakcją była jazda wyścigowym Mitsubishi Lancer Evo na torze Silesia Ring z Michałem Kościuszko, jak i oderwanie się od ziemi dzięki podniebnym lotom widokowym.

Strefa odpoczynku i relaksu zlokalizowana została w namiocie eventowym, gdzie przygotowany był catering, jak również w plenerze – z dostępnymi leżakami.

Wieczór zwieńczyło ognisko i zabawa przy muzyce serwowanej zza konsoli przez Dja.

 


szczegółyrealizacji

  • Klient BSH / RUST
  • Projekt Rust Racing Drivers
  • Lokalizacja Tor Silesia Ring
  • Data 2016-09-09