Event motoryzacyjny – ING Rally Cup

opisrealizacji


Event motoryzacyjny z gwiazdą sportów motorowych, czyli najlepszy pomysł, żeby dostarczyć niezapomnianych wrażeń Twoim klientom!

Piękna pogoda, Mistrz WRC – Michał Kościuszko, niezwykła sceneria Motoparku Automaster w Kamieniu Śląskim oraz wszechobecny pomarańcz. Co łączy te elementy? Oczywiście ING RALLY CUP – czyli event motoryzacyjny dla kluczowych klientów Banku ING, który odbyła się 10 października i zgromadził ponad 150 osób z południowej Polski. Jak na każdej imprezie motoryzacyjnej nie zabrakło również rajdowego Mistrza i profesjonalnego kierowcy rajdowego – Michała Kościuszko!

Odpowiedzialna za organizację imprezy motoryzacyjnej – ekipa Automaster, sprostała zadaniu zapewniając niedostępne na co dzień atrakcje. Przejażdżki profesjonalnymi rajdówkami, jazdy superszybkim i pomarańczowym oczywiście Lamborghini Gallardo, symulator dachowania, symulator zderzeń czy zabawy z alkogoglami – te atrakcje cieszyły się największym zainteresowaniem.

Najbardziej emocjonującym przeżyciem była rywalizacja rajdowa, którą swoją przejażdżką rozpoczął Michał Kościuszko pokonując odcinek specjalny o długości 1 km w zaledwie 42 sekundy. Przysłowiową „rękawicę” rzuciło mistrzowi 39 śmiałków, startujących w barwach ING. Właśnie oni stanęli w szeregi rywalizacji, pokazując tym samym swoje umiejętności i rajdowe zacięcie podczas dwóch przejazdów – od linii startu po samą metę.

Żyłka rywalizacji pulsowała w każdym z uczestników rajdu, niezależnie od płci czy wieku. Żeńską część reprezentowały trzy kobiety, które swoimi wynikami zaskoczyły niejednego mężczyznę. Podium należało jednak do samych panów, spośród których najlepszym okazał się Pan Kacper z czasem: 45,5 s. Czasy przejazdów w drugiej rundzie okazały się zdecydowanie lepsze dla zawodników, co wynikało ze znajomości trasy i umożliwiło dociśnięcie pedału gazu. Skutkiem braku ostrożności było wypadnięcie z trasy dwóch uczestników, co finalnie stanowiło lekcję pokory, z której kierowcy wyszli bez szwanku.

Strzały korków szampana, latające w powietrzu konfetti, złoty puchar w dłoniach zwycięzcy, jak również przejażdżka na fotelu pilota Michała Kościuszki – zakończyły rajdowe zmagania w Motoparku. Jak podkreślali instruktorzy z ODTJ, a nawet sam Michał, wśród uczestników nie brakowało potencjalnych mistrzów, którzy być może dzięki tej imprezie motoryzacyjnej odkryli swój prawdziwy talent.

Impreza zgromadziła zaproszonych gości z ING, którzy w Motoparku stawili się z całymi rodzinami, a o kulinarne zaplecze i podniebienia gości zadbał szef kuchni z Pragi, którego popisowe menu zachwyciło zgromadzonych na evencie motoryzacyjnym.

Rajd motoryzacyjny podsumowała przejażdżka pomarańczową strzałą, czyli ekskluzywnym Lamborghini Gallardo.


szczegółyrealizacji

  • Klient ING
  • Projekt ING Rally Cup 2015
  • Lokalizacja Kamień Śląski
  • Data 2015-10-10