DAF ECODRIVE+ ogólnopolski program szkoleń dla klientów DAF TRUCKS POLSKA

opisrealizacji


Od października 2015 roku Ośrodek Doskonalenia Techniki Jazdy Automaster stał się partnerem autorskiego projektu szkoleniowego DAF ECODRIVE+ firmy DAF TRUCKS POLSKA. Szkolenia z zakresu ekonomicznej jazdy ciężarówką realizują trenerzy Automaster certyfikowani przez centralę DAF. DAF rozumie biznes swoich klientów i wie, że podstawowym warunkiem istnienia firmy jest jej rentowność. Najważniejszym partnerem w dążeniu do optymalizacji wydajności przedsiębiorstwa jest prawdopodobnie kierowca. Firma DAF doskonale o tym wie i oferuje kierowcom pomoc, aby mogli jak najlepiej wykorzystać możliwości pojazdu! To także jest celem programu DAF Transport Efficiency!

DAF ECODRIVE+ powstało z myślą o kierowcach zawodowych, których umiejętności mają ogromny wpływ na wyniki firm transportowych, zarówno pod względem wizerunku i zadowolenia klienta, jak i rentowności oraz bezpieczeństwa.

DAF ECODRIVE+ zajmuje się zagadnieniami praktycznymi, pozwalającymi na maksymalizację osiągów pojazdu, przy jednoczesnym obniżeniu kosztów. Podstawowe elementy szkolenia dotyczą ograniczenia poziomu zużycia paliwa, minimalizacji czasu przestoju wynikającego z nadmiernego zużycia pojazdów oraz zwiększenia bezpieczeństwa kierowcy oraz ładunku.

Najlepiej uczymy się poprzez działanie, podczas kursu nie wystarczy słuchać – tu trzeba działać! Szkolenie rozpoczynamy jazdą ciężarówką z jednym lub dwoma uczestnikami szkolenia po dokładnie zaplanowanej trasie. Możliwość zaobserwowania kolegi przy pracy jest naprawdę pouczającym doświadczeniem. Jednak podstawowe znaczenie ma uświadomienie sobie własnych nawyków – reakcja kierowcy to jeden z najważniejszych czynników wpływających na bezpieczeństwo.

Następnym krokiem jest wyjaśnienie kierowcom podstawowych zagadnień dotyczących ekonomicznej jazdy, ilustrowane stosownymi przykładami. Po części teoretycznej wracamy na znaną już trasę, jednak tym razem zadanie kierowcy polega na praktycznym zastosowaniu zdobytej wiedzy teoretycznej – oczywiście przy aktywnym udziale instruktora, który teraz zna mocne i słabe punkty kierującego.

Szkolenia realizowane są w całej Polsce, a więcej informacji na temat projektu znajdą Państwo na stronie www.dafecodrive.pl

KLIKNIJ ABY POZNAĆ OFERTĘ SZKOLEŃ Z ECODRIVINGU DLA TWOICH KIEROWCÓW I OSZCZĘDZAJ NAWET 5 LITRÓW PALIWA NA KAŻDYCH 100 KILOMETRACH.

OFERTA SZKOLEŃ Z ZAKRESU ECODRIVINGU


szczegółyrealizacji