Bezpieczna Jazda dla Medinet

opisrealizacji


Zrealizowaliśmy dla firmy Medinet wewnętrzny  dwudniowy event szkoleniowy z doskonalenia techniki jazdy w ramach autorskiego Programu „Bezpieczna Jazda”, który skonstruowany został specjalnie na potrzeby przedstawicieli handlowych oraz kierowców zawodowych.

Ćwiczenia w ramach Programu dobrane zostały w sposób, który pozwolił uczestnikom szkolenia na poznanie zachowania  samochodu w warunkach specjalnych, systemów wspomagających prowadzenie pojazdu, jego prędkości granicznych i sposobów wychodzenia z sytuacji niebezpiecznych, a w efekcie zwiększenie świadomości prowadzenia pojazdu i praw fizyki działających na niego. Bezpośrednim celem szkolenia jest zmniejszenie wypadkowości pracowników, a co za tym idzie zredukowanie kosztów eksploatacji floty.

Harmonogram szkolenia skonstruowany został tak by jego uczestnicy większość czasu poświęcili na zajęcia praktyczne z zakresu doskonalenia techniki jazdy z wykorzystaniem infrastruktury ODTJ Automaster również płyt poślizgowych i symulatorów dachowania, zderzenia, wybuchu poduszki powietrznej. Szkolenie zostało zakończone wręczeniem certyfikatów i wieczorną imprezą przy muzyce i ognisku.

W dniu drugim uczestnicy integrowali się rywalizując w konkurencjach opartych o aspekty bezpiecznej jazdy jeżdżąc na trolejach, czy z testem stewarta, spacerując z kanistrami czy w alkogoglach oraz ścigając się na torze kartingowym czy na symulatorze jazdy rajdowej. Zwycięzcy rywalizacji mieli okazję zasiąść na fotelu pasażera driftowozu i przezyć fascynującą ekstremalna jazdę bokiem przy prędkości dochodzącej do 150 km/h.


szczegółyrealizacji

  • Klient Medinet
  • Projekt Bezpieczna Jazda dla Medinet
  • Lokalizacja Kamień Śląski
  • Data 2015-09-25