Automaster Show 2014

opisrealizacji


AUTOMASTER SHOW to wielki piknik motoryzacyjny, który fanom dwóch i czterech kółek gwarantuje całą moc atrakcji. Ideą pikniku jest integracja środowiska motoryzacyjnego i pokazanie szerokiej publice różnych, często zaskakujących obliczy motoryzacji.

Edycję 2014 wypełniły pokazy stuntu, driftu – w tym rzadki do podziwiania drift ciężarówką w wykonaniu mistrzowskiego teamu STW, wyścigi na 1/4 mili, monster truck oraz strefa offroad. Tegoroczna edycja odbyła się pod ogólnopolskim patronatem TVN Turbo, RMF Maxxxx i Interii.

Fani motoryzacji nie wystraszyli się kapryśnej pogody i licznie całymi rodzinami przybyli do Kamienia Śląskiego ze Śląska, Opolszczyzny, Małopolski, Dolnego Śląska a nawet dalszych zakątków Polski. Podczas tegorocznej edycji podwoiliśmy liczbę uczestników ubiegłorocznego wydarzenia.

Automaster Show to powrót do najlepszych motoryzacyjnych tradycji Kamienia Śląskiego.

Od stycznia 2014 działa tam na stałe MotoPark Automaster – Ośrodek Doskonalenia Techniki Jazdy i park motorozrywki w jednym. Organizatorem imprezy i gospodarzem terenu jest Auto Master Sp. z o.o.


szczegółyrealizacji

  • Klient Auto Master
  • Projekt największy piknik motoryzacyjny w południowej Polsce
  • Lokalizacja MOTOPARK w Kamieniu Śląskim
  • Data 2014-06-22
  • Link www.automastershow.pl/