2nd ABSL Rally Cup – event rajdowy

opisrealizacji


Przy fantastycznej pogodzie i atmosferze pełnej emocji oraz mocnych wrażeń już po raz drugi na lotnisku w Kamieniu Śląskim odbyło się spotkanie w postaci eventu rajdowego ABSL Rally Cup 2016 o puchar Prezydenta Miasta Opola dla top managementu z sektora nowoczesnych usług dla biznesu – potencjalnych inwestorów dla Opola. Współorganizatorami  wydarzenia był Urząd Miasta Opola, ABSL i firma Auto Master Sp. z o.o.Partnerami wydarzenia byli Orlen Team, Polonia Cup z markami Polaris i Slinghsot, JLL, Fortress, Sigma, Itaka, hotel DeSilva.
Wydarzenie zgromadziło  40 uczestników reprezentujących firmy z sektora nowoczesnych usług dla biznesu zainteresowanych inwestycjami w Opolu. Gwiazdą imprezy był Jakub Przygoński z Orlen Team – Mistrz Polski w Drifcie, który wprowadził uczestników imprezy w emocjonujący świat jazdy bokiem.

. Goście uczestniczyli w szkoleniu rajdowym i rozpoczęli prawdziwą rajdową rywalizację na specjalnie przygotowanym torze rajdówkami BMW E46 230 KM, które były dodatkowo ologowane brandem współorganizatorów wydarzenia oraz partnerów. Dodatkowymi atrakcjami w trakcie eventu były przejażdżki na fotelu pasażera w pojazdach Slingshot, Polaris RZR Turbo 140KM i Polaris RZR 1000. Goście zasiadali również na fotelu pasażera z Kubą Przygońskim w driftowozie Toyota GT86 1068KM, którym pobił światowy rekord Guinessa w jeździe bokiem.

Na terenie lotniska dla gości przygotowano namiot eventowy oraz plenerową strefę relaksu z dostępnym przez cały dzień cateringiem grillowym. Event sprzyjał luźnym rozmowom biznesowym i prezentacji możliwości inwestycyjnych i biznesowych związanych ze współpracą z Opolem. Przedstawiciele Referatu Obsługi Inwestorów Urzędu Miasta Opola bardzo pozytywnie ocenili potencjał spotkania i prowadzonych rozmów.

Na zakończenie rywalizacji rajdowej goście otrzymali pamiątkowe dyplomy ze swoim zdjęciem wraz z mistrzem dryftu Kubą Przygońskim na ściance brandowanej logiem Miasta Opola, a zwycięzcy z rąk Prezydenta Macieja Wujec i Jakuba Przygońskiego pamiątkowe puchary.

Liczymy, że nasi goście wrócą do nas w przyszłości 🙂


szczegółyrealizacji

  • Klient Miasto Opole, ABSL
  • Projekt 2nd ABSL Rally Cup o puchar Prezydenta Miasta Opola
  • Lokalizacja lotnisko, Kamień Śląski
  • Data 2016-05-20