Obowiązkowe kursy dla kierowców pojazdów uprzywilejowanych i przewożących wartości pieniężne.

Możliwość przeprowadzenia części teoretycznej w miejscu wskazanym przez Klienta.
Możliwość przeprowadzenia badań psychotechnicznych w ODTJ Automaster.

Szkolenia flot i grup zorganizowanych powyżej 10 osób:
Kazimierz Suszniak
t: +48 883 504 508

Auto Master Sp. z o.o. nie realizuje w tej chwili kursów dla osób indywidualnych i grup mniejszych niż 10 osób.

W celu rezerwacji terminu szkolenia prosimy o kontakt.

Kursy organizowane są w trybie jednodniowym. Zajęcia teoretyczne, praktyczne oraz egzamin odbywają się w tym samym dniu.

06.

Kursy obowiązkowy.

Zgodnie z Ustawą o kierujących pojazdami z dnia 5 stycznia 2011r. (Dz. u. Nr 30 poz. 151) jednym z warunków uzyskania zezwolenia do kierowania pojazdami uprzywilejowanymi lub przewożącymi wartości pieniężne jest ukończenie kursu z zakresu techniki i taktyki jazdy w uprawnionym Ośrodku Doskonalenia Techniki Jazdy stopnia wyższego jakim jest ODTJ Automaster w Kamieniu Śląskim koło Opola.

 

 

Automaster – doświadczenie, rzetelność, wysoka jakość szkoleń.

Wyróżnia nas najwyższy standard szkoleń. Specjalizujemy się w realizacji wszelkich przedsięwzięć związanych z Bezpieczeństwem Ruchu Drogowego, motoryzacją i transportem. Zespół AUTOMASTER tworzą doświadczeni instruktorzy nauki jazdy, techniki jazdy oraz licencjonowani kierowcy rajdowi.DTJ2

Prowadzimy ODTJ (Ośrodek Doskonalenia Techniki Jazdy) stopnia wyższego, OSK (Ośrodek Szkolenia Kierowców) oraz OS (Ośrodek Szkolenia dla kierowców wykonujących transport drogowy.  Posiadamy profesjonalną infrastrukturę szkoleniową zapewniającą komfort symulacji dla ekstremalnych sytuacji drogowych, które pozwalają uczestnikom doświadczyć każdych warunków za kierownicą. Posiadamy także profesjonalnie wyposażoną pracownię psychologiczną w której można zrobić badania niezbędne do kierowania pojazdami uprzywilejowanymi lub przeworzącymi wartości pieniężne. Wszystko w jednym miejscu na Lotnisku w Kamieniu Śląskim.

KTO MOŻE KIEROWAĆ POJAZDEM UPRZYWILEJOWANYM ?

Kierować pojazdem uprzywilejowanym może osoba, która:
1) ukończyła 21 lat;
2) posiada prawo jazdy odpowiedniej do rodzaju pojazdu kategorii;
3) uzyskała orzeczenie:
a) lekarskie o braku przeciwwskazań zdrowotnych do kierowania pojazdem uprzywilejowanym,
b) psychologiczne o braku przeciwwskazań psychologicznych do kierowania pojazdem uprzywilejowanym; (możliwość zrobienia badania w naszym ośrodku)
4) ukończyła kurs dla kierujących pojazdami uprzywilejowanymi;
5) posiada zezwolenie na kierowanie pojazdem uprzywilejowanym w zakresie określonej kategorii prawa jazdy.

Zgłoś swój udział w kursie za pośrednictwem formularza zgłoszeniowego. W odpowiedzi prześlemy informacje na temat rezerwacji miejsca na kursie.