WSPÓŁPRACA

Zaufanie i bezpieczeństwo

Cenimy szczególnie bezpieczeństwo, stabilizację i zaufanie.

Budujemy długofalowe relacje na płaszczyźnie biznesowej i prywatnej. Wiemy, że powodzenie realizacji każdego przedsięwzięcia jest dla naszych Klientów najważniejsze. Dlatego współpracujemy tylko ze sprawdzonymi partnerami, do których mamy pełne zaufanie.

W ramach organizacji imprezy istnieje wiele możliwości nawiązania współpracy: od brandingu po stworzenie zamkniętej Strefy Partnera dla gości Partnera.

Współpracujemy ze sprawdzonymi dostawcami. Oświetlenie i nagłośnienie dostarcza lokalna wytwórnia muzyczna specjalizująca się obsłudze koncertów oraz imprez masowych, zaplecze gastronomiczne oddajemy w ręce naszego wieloletniego partnera, o branding oraz reklamę dba agencja reklamowa specjalizująca się w kreowaniu wizerunku i tworzeniu opraw graficznych, współpracujemy z lokalną agencją modelek, która profesjonalnie dobiera kadrę hostess niezbędnych na imprezach o tematyce motoryzacyjnej, wśród naszych partnerów są również studia fotograficzne, które znają każdy zakątek obiektu, dzięki czemu ujęcia zawsze oddają pożądany klimat.

Współpraca, partnerstwo.

Zapraszamy do współpracy w ramach działalności Silesia Ring.

biuro@grupaautomaster.pl