ODTJ czyli Ośrodek Doskonalenia Techniki Jazdy Automaster stopnia wyższego w Kamieniu Śląskim koło Opola to centrum szkolenia kierowców szczególnie dla województwa Automaster kurs Instruktor Techniki Jazdyopolskiego, śląskiego i dolnośląskiego. ODTJ jest doskonale skomunikowany z największymi miastami południowej Polski – Opole, Gliwice, Katowice, Wrocław Częstochowa, Kraków – ale również z europejskimi stolicami. Warszawa, Berlin, Praga czy Wiedeń znajdują się zaledwie w zasięgu 4 godzin jazdy samochodem. ODTJ Automaster jako jedyny na południu Polski zrzeszony jest w Polskim Stowarzyszeniu Motorowym Ośrodków Doskonalenia Techniki Jazdy (PSM) założonym i prowadzonym przez legendarnego kierowcę i biznesmena – Sobiesława Zasadę. PSM zrzesza 11 najlepszych ośrodków w Polsce, co gwarantuje wysoką jakość, bezpieczeństwo oraz najwyższy standard szkoleń.

Ośrodek Doskonalenia Techniki Jazdy Automaster stopnia wyższego posiada profesjonalną infrastrukturę szkoleniową zapewniającą komfort symulacji dla ekstremalnych sytuacji drogowych, które pozwalają uczestnikom doświadczyć każdych warunków za kierownicą. Realizujemy m.in. szkolenia z bezpiecznej jazdy i ecodrivingu dla flot i klientów indywidualnych.

Infrastruktura ODTJ Automaster w Kamieniu Śląskim koło Opola to:

płyty poślizgowe

Ośrodek Doskonalenia Techniki Jazdy Auto Master dysponuje pełnowymiarową płytą poślizgową 2000 m2 i łukiem poślizgowym z kątem 90 stopni. Płyty są przede wszystkim wykorzystywane w celach szkoleniowych przy różnych warunkach pogodowych.

tor do jazdy szybkiejODTJ Automaster szkolenia z bezpiecznej jazdy

Wykorzystywany do celów szkoleniowych, ale również przy testach realizowanych przez producentów samochodów i akcesoriów motoryzacyjnych. Tor o idealnej nawierzchni przeznaczony jest również do szybkiej jazdy dla aut luksusowych i sportowych typu Lamborghini, Porsche, Ferrari, Nissan GTR, KTM X-Bow. Przejażdżki super samochodami można zakupić w naszym sklepie internetowym turboprezent.pl

plac manewrowy

Ośrodek Doskonalenia Techniki Jazdy Automaster realizuje na placu manewrowym szereg ćwiczeń w zakresie realizowanych szkoleń motoryzacyjnych dla kierowców wszystkich kategorii prawa jazdy. Prowadzimy również Ośrodek Szkolenia Kierowców – OSK realizujący kursy na wszystkie kategorie prawa jazdy oraz Ośrodek Szkolenia Kierowców Zawodowych – OS szkolący kierowców zawodowych w zakresie szkoleń ustawowych czyli kwalifikacji wstepnej i szkoleń okresowych. Ofertę szkoleniową dla kierowców zawodowych uzupełniliśmy również badaniami psychologicznymi (zwanymi również psychotechnicznymi) w naszej Pracowni Badań Psychologicznych Automaster.

– podjazd tzw. górka

Wykorzystywana przez instruktorów w programach zajęć szczególnie ustawowych kursów dla kierowców wszystkich kategorii prawa jazdy.symulator dachowania ODTJ Automaster Kamień Śląski

– symulatory

W ramach realizowanych szkoleń czy eventów szkoleniowych z bezpiecznej jazdy wykorzystujemy również symulator zderzenia, symulator dachowania, symulator wybuchu poduszki powietrznej, alkogogle oraz troleje, test stewarta czy test lancelota.

– 3 sale szkoleniowe i konferencyjne

Na terenie ODTJ Automaster znajdują się trzy w pełni wyposażone do celów szkoleniowych i cateringowych sale szkoleniowe z dostępem do toalet.

– hotel i sala konferencyjna

Hotel zlokalizowany jest tuż przy ODTJ Automaster i dysponuje 36 miejscami w pokojach 1 i 2 osobowych oraz w dwóch apartamentach (2 i 3 osobowych). Znajduje się tam również sala konferencyjną mieszcząca do 25 os.sale szkoleniowe - infrastruktura ODTJ Automaster

Ośrodek Doskonalenia Techniki Jazdy to również centrum eventowe posiadające możliwości realizacji dużych imprez masowych i mniejszych przedsięwzięć integracyjno-szkoleniowych
ze spektrum moto atrakcji. Specjalizujemy się w realizacji wszelkich przedsięwzięć związanych z Bezpieczeństwem Ruchu Drogowego, motoryzacją i transportem. Wszystkie szkolenia, eventy i akcje realizujemy według autorskich, sprawdzonych scenariuszy, zarówno na terenie naszego ODTJ Automaster w Kamieniu Śląskim, jak i w każdym wskazanym przez Państwa miejscu. Z obiektu mogą korzystać klienci biznesowi (firmy, instytucje, organizacje) oraz osoby indywidualne.

Zespół Automaster tworzą doświadczeni instruktorzy techniki jazdy, licencjonowani kierowcy rajdowi, ratownicy medyczni, strażacy, trenerzy teambuildingu i trenerzy biznesu, jak i sprawdzony w niejednej akcji profesjonalny zespół eventowy na czele ze specjalistami od marketingu i wizerunku.

To zespół odpowiedzialnych ludzi czuwających nad bezpieczeństwem i najdrobniejszym szczegółem każdej realizacji.