FIRMA

100% zadowolonych klientów to nasz największy powód do dumy!

Skorzystaj z tego doświadczenia i przyspiesz swój biznes z nami!

Jesteśmy agencją eventową zlokalizowaną na terenie kompleksu Silesia Ring w Kamieniu Śląskim oraz organizatorem eventów samochodowych na torze wyścigowym Silesia Ring.

Kompleksowo obsługujemy każdy event oraz dysponujemy wypożyczalnią wszelkich elementów niezbędnych do prawidłowego przebiegu imprez o tematyce motoryzacyjnej i nie tylko.

Nasze doświadczenie – solidne zaplecze każdego eventu

Dzięki doświadczeniu jakie zdobywamy od lat, tworząc eventy na terenie Kompleksu Silesia Ring, znamy najbardziej strategiczne i ryzykowne momenty każdej imprezy motoryzacyjnej, począwszy od wyścigów na torze, poprzez rajdy, skończywszy na imprezach terenowych czy też off roadzie. Wiemy jak zapobiegać niepożądanym wypadkom  i odpowiednio szybko reagować w nietypowych sytuacjach. Przećwiczyliśmy to niejednokrotnie. Wiemy jak sprawić, aby uczestnicy, każdej imprezy wracali do domu z wypiekami na twarzy, czując pozytywny niedosyt po doświadczonej eksplozji emocji.

Bezpieczeństwo to priorytet

Stawiamy na bezpieczeństwo, nie tylko na drodze. Wiemy, że powodzenie realizacji każdego przedsięwzięcia jest dla naszych Klientów najważniejsze. Dlatego współpracujemy tylko ze sprawdzonymi partnerami, do których mamy pełne zaufanie. Zarówno kadra pracowników, instruktorów, animatorów jak i osób technicznych to osoby doświadczone, specjalizujące się w swojej dziennie od lat.

Zespół Automaster specjalizuje się w realizacji przedsięwzięć związanych ze sportami motorowymi, bezpieczeństwem ruchu drogowego oraz transportem.

Pełna koordynacja – nasze know how.

Kompleksowo obsługujemy marki samochodowe realizując dla nich ogólnopolskie projekty szkoleń z bezpiecznej i ekonomicznej jazdy. Jesteśmy wyłącznym partnerem marki DAF (samochody ciężarowe) w realizacji szkoleń dla klientów w całej Polsce. Stale współpracujemy też z PZU realizując program szkoleń z bezpiecznej jazdy.

W zasięgu najlepszych.

Na przestrzeni ostatnich lat przeszkoliliśmy ponad 100 instruktorów techniki jazdy. Posiadamy Ośrodek Doskonalenia Techniki Jazdy stopnia wyższego. Nasza własna kadra instruktorska posiada najwyższe uprawnienia i licencje w tym zawodzie, oferując klientom swoje bogate doświadczenie. Teoria i praktyka na wysokim poziomie zawsze idą w parze z naszymi instruktorami.


Naszą misją jest:

  • wpływ na bezpieczeństwo ruchu drogowego poprzez doskonalenie umiejętności kierowców i wpływ na ich motywację do stosowania nabytych umiejętności

 

  • zwiększanie efektywności ekonomicznej firm i niwelowanie negatywnego wpływu na środowisko poprzez szkolenie z ecodrivingu i wprowadzania do firm kultury oszczędności i motywowanie do podjęcia działań w tym zakresie

 

  • promowanie światowych standardów w dziedzinie doskonalenia techniki jazdy i ecodrivingu poprzez doskonalenie kompetencji własnej kadry, wdrażanie certyfikowanych programów szkoleniowych (certyfikacja IRU), usługi doradcze dla kadry zarządzającej flotą firmową

 

  • budowanie trwałych relacji biznesowych i pracowniczych poprzez dostarczanie wyjątkowych usług eventowych