Ecodriving i doskonalenie techniki jazdy – ostatnie wolne miejsca na bezpłatne szkolenie


Ecodriving – sposób na jazdę eko-i-logiczną” to unikatowe w skali kraju, całkowicie bezpłatne szkolenia z zakresu ecodrivingu i techniki jazdy realizowane przez profesjonalnych instruktorów Ośrodka Doskonalenia Techniki Jazdy Auto Master w Kamieniu Śląskim. Od lipca zeszłego roku przeszkoliliśmy już przeszło 200 osób ze 150 firm.

Ecodriving - szkolenie z jazdy eko i logiczną www.ekologiczni.eu
Ecodriving – szkolenie z jazdy eko i logiczną www.ekologiczni.eu

W trakcie szkoleń uczestnicy podnoszą swoje umiejętności w zakresie techniki jazdy i uczą się ecodrivingu. Na chwilę obecną średni spadek spalania wynosi 27%. Zanotowany przez nas rekord to 5,4 litra/100km, podczas jazdy Toyotą Avensis w warunkach miejskich. Co ważne to fakt, że czas przejazdu jest taki sam lub krótszy w stosunku do pierwszej jazdy, gdzie uczestnicy prezentują swoje umiejętności przed instruktorem nie stosując jeszcze zasad ecodrivingu. Nasi uczestnicy podczas jazd szkoleniowych zaoszczędzili już ponad 3000 zł na przykład na dobre wakacje za granicą.

Efektywność szkolenia potwierdzają zarówno statystki, jak i pozytywne opinie dotychczasowych kursantów. Zajęcia praktyczne z ecodrivingu odbywają się na ulicach Opola, a doskonalenie techniki jazdy w ODTJ Auto Master w Kamieniu Śląskim z wykorzystaniem m.in. płyt poślizgowych.

Do udziału w projekcie możemy zaprosić jeszcze tylko 75 uczestników. W szkoleniach mogą wziąć udział przedsiębiorcy i ich pracownicy z mikro, małych i średnich przedsiębiorstw, posiadający siedzibę, filię lub oddział na terenie województwa opolskiego. Forma zatrudnienia – umowa o pracę lub samozatrudnienie.

Formularz zgłoszeniowy dostępny tutaj. Szczegółowe informacje można uzyskać pod numerem telefonu 77 541 88 82 lub mailowo biuro@ekologiczni.eu

 

Zakończenie projektu zaplanowano na luty 2015 roku.


Pozostaw odpowiedź