Oferta kierowana jest do firm, które są świadome korzyści i oszczędności płynących z przeszkolenia swoich kierowców z zakresu doskonalenia techniki jazdy czy bezpiecznej jazdy takich jak:
– zmniejszenie wypadkowości samochodów służbowych
– redukcja kosztów związanych z ubezpieczeniem
– mniejsze koszty związane z absencją pracowników
– brak konieczności wdrażania nowych pracowników (w przypadku absencji)
– redukcja kosztów związanych z utrzymaniem floty
– bardzo ważny element prewencji i polityki BHP
– element polityki CSR

OŚRODEK DOSKONALENIA TECHNIKI JAZDY STOPNIA WYŻSZEGO

Prowadzimy licencjonowany i zarejestrowany Ośrodek Doskonalenia Techniki Jazdy stopnia wyższego, co nakłada na nas szereg obowiązków i warunków, które zobowiązani jesteśmy spełniać a co za tym idzie, gwarantuje wysoką jakość, efektywność i przede wszystkim bezpieczeństwo prowadzonych szkoleń.

Auto Master Sp. z o.o. znajduje się w gronie jedenastu najlepszych Ośrodków, skupionych w założonym przez Sobiesława Zasadę Polskim Stowarzyszeniu Motorowym Ośrodków Doskonalenia Techniki Jazdy

IMG_2056aSzkolenia Doskonalenia Techniki Jazdy mają olbrzymi wpływ na bezpieczeństwo podczas użytkowania pojazdów o czym przekonało się już wiele firm i koncernów uczestniczących regularnie w tego typu szkoleniach. Bezpieczna jazda to nie tylko umiejętność prawidłowego zachowania się w sytuacjach ekstremalnych lecz także umiejętność przewidywania zagrożeń co przekłada się na znaczne  zmniejszenie wypadkowości oraz kosztów związanych z eksploatacją pojazdów.

Szczegółowe informację pod numerem telefonu: 883 504 508